O nás

 

 

Jaroslav Mazáč

Dvořákova 294
Trutnov, 54101

IČ 76522997 
DIČ  CZ8411203581

Jsme plátci DPH

č.ú. 2300639964/2010

Sídlo firmy:

  • adresa: Dvořákova 294, Trutnov
  • email: obchod@cajicky.cz
  • telefon: +420 702 909 829

 

Velkoobchod, HoReCa:

  • Jaroslav Mazáč
  • email: jarda@cajicky.cz
  • telefon: +420 702 909 829

  facebook

Dobrý den,
jmenuji se Jaroslav Mazáč a od roku 2010 provozuji tento eshop specializující se na prodej vybraných čajů a horkých nápojů.
Nejsem jen prodejcem, ale jsem také pravidelným konzumentem těchto nápojů. Právě na základě osobních zkušeností vybírám zboží, které následně zařazuji do své nabídky. Nápoje dodávám jak maloobchodním zákazníkům, tak i restauracím, obchodům, kavárnám, hotelům a jiným gastro provozům. Pokud máte zájem o velkoobchodní nabídku, kontaktujte nás. Do naší nabídky průběžně zařazujeme další zajímavé produkty, které nás osloví. Naším cílem je Vám nabídnout chutné, kvalitní produkty na jednom místě a to vše za přijatelné ceny i s rychlým, ale zároveň kvalitním servisem. Snažíme se, aby náš eshop bylo místo, kam se budete vždy rádi vracet, když dostanete chuť na nějaký dobrý horký nápoj.

Aktuálně v naší nabídce najdete pečené čaje značek Madami a Siska s pořádnou porcí ovoce. Originální hustou a krémovou horkou čokoládu značek Cioconat a Magica Ciok. Pro milovníky exotiky máme připraveny nápoje Chatte či Chai čaj nebo Sahlab. Dále u nás můžete zakoupit velmi známé nápoje Hot Apple ve všech čtyřech příchutích. Pokud chcete zdravě mlsat, určitě zavítejte do naší kategorie „Ořechy v medu“, kde najdete vše pro Vaše mlsné jazýčky. Pro milovníky kvalitních sypaných čajů máme připraveny čaje Gatuzo a Oxabag, což jsou sypané čaje již připravené v nalevových sáčcích. Velmi chutné jsou sáčkové čaje Santée, které u nás najdte také. Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, tak rozhodně doporučujeme skvělé ovocné sirupy s vysokým ovocným podílem. A samozřejmě máme zajímavou nabídku i pro ty, kteří hledají nějaký hezký dárek, který udělá radost a navíc i zachutnají.